Lista Szkoleń

Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYCH internetowych eKonferencjach Barracuda Networks. Bez wyjazdu, bez kosztów. Wszystko na Twoim Komputerze! Sprawdź czym są eKonferencje on-line i poznaj bliżej wybrane rozwiązania!

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem zamknietym (tylko dla pracowników twojej firmy) zorganizowanym w twojej firmie lub w autoryzowanym ośrodku szkoleniowym prosimy o kontakt. Wszystkie szkolenia prowadzą instruktorzy z ceryfikatami Barracuda Networks.

Sprawdź, czy robisz to dobrze… czyli czym różni się dobra polityka backupu od złej

Data szkolenia: 
środa, 31 Styczeń, 2018
Godzina szkolenia: 
12:00

Zapraszamy na darmową eKonferencję on-line.

Robisz backup swoich danych? To świetnie! Ale kiedy ostatnio go sprawdziłeś? Badania przeprowadzone wśród polskich firm wskazują, że tylko niecałe 7% ankietowanych sprawdziło swój backup w przeciągu ostatniego tygodnia, a 22% respondentów wskazało, że nie testuje swojego backupu w ogóle! A Ty, do której z tych grup należysz?

Barracuda SSL VPN

Dowiedz się jak zainstalować i skonfigurować tunel SLL VPN. Jak umożliwić dostęp do zasobów firmowych pracownikom zdalnym. Jak skonfigurować wybranym pracownikom mobilnym dostęp do wybranych aplikacji? Jak zarządzać dostępem wewnętrznych aplikacji sieciowych czy systemu plików? Jak śledzić aktywność użytkowników i zapobiec infekcjom? Dowiedz się tego na szkoleniu.

Doświadczony trener Barracuda Networks prowadzi szkolenie zgodnie z oficjalna ścieżką szkoleniową firmy Barracuda.