Produkty

Barracuda CloudGen Firewall FBarracuda CloudGen Firewall FBarracuda CloudGen Firewall F to zabezpieczenie firewall nowej generacji, którego główną przewagą na rynku jest centralne zarządzanie wieloma lokalizacjami, firewall aplikacyjny oraz autorski protokół do vpn site to site, który eliminuje wszystkie wady technologii Ipsec. Rozwiązanie idealnie nadaje się dla klientów posiadających więcej niż jedną lokalizację. Ogromną zaletą rozwiązania jest możliwość inteligentnego ustawiania priorytetów dla ruchu w przypadku zaniku łącz internetowych. Barracuda Email Security GatewayBarracuda Email Security GatewayBarracuda Email Security Gateway to dedykowane rozwiązanie do ochrony serwerów pocztowych. Rozwiązanie, którego głównym założeniem będzie głownie zabezpieczenie serwera poczty, ale też odciążenie go z analizowania niechcianej korespondencji. Produkt (w wersji sprzętowej lub wirtualnej) stawiamy przed dowolnym serwerem poczty, a jego podstawowa konfiguracja trwa zaledwie 15 minut. Główne cechy to niezwykła skuteczność, prosta i przyjazna konfiguracja, polski interfejs, zabezpieczenie przed wieloma odmianami zagrożeń.
Barracuda Web Security GatewayBarracuda Web Security GatewayKompleksowe rozwiązanie, które daje możliwość pełnej kontroli tego, w jaki sposób pracownicy firmy korzystają z Internetu na komputerach firmowych. Produkt występuje w wersji zarówno sprzętowej jak i wirtualnej. Barracuda SSL VPNBarracuda SSL VPNBarracuda SSL VPN to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o pracownikach mobilnych umożliwiające im bezpieczny i w pełni monitorowany, zdalny dostęp do wewnętrznych zasobów i aplikacji z poziomu przeglądarki www.
Barracuda BackupBarracuda Backup ServiceBarracuda Backup to linia gotowych urządzeń, które zapewniają kompleksowy backup dla stacji roboczych oraz serwerów, zarówno fizycznych jak i wirtualnych. Głównym wyróżnikiem jest możliwość szybkiego wdrożenia rozwiązania a także prostota i przejrzystość konfiguracji. Backup realizowany jest na dyski zaimplementowane w urządzeniu oraz opcjonalnie do chmury producenta. Barracuda Yosemite BackupBarracuda Yosemite BackupBarracuda Yosemite Server Backup to programowe, kompleksowe rozwiązanie zapewniające backup wszystkich danych w sieci znajdujących się zarówno na stacjach roboczych jak i serwerach. Dane możemy backupować na dyski oraz taśmy. Dużym atutem rozwiązania jest proste licencjonowania i niska cena w stosunku do jakości rozwiązania.
Barracuda Message ArchiverBarracuda Message ArchiverBarracuda Message Archiver to kompletne rozwiązanie do archiwizacji poczty elektronicznej. Dzięki indeksowaniu wiadomości zapewnia użytkownikom i administratorom bezproblemowy i szybki dostęp do dowolnej wiadomości zapisanej w archiwum. Barracuda Web Application FirewallBarracuda Web Application FirewallRozwiązanie przeznaczone do ochrony i optymalizacji obciążenia aplikacji sieciowych. Chroni przed atakami hakerów, próbami kradzieży danych, blokowania czy oszpecania aplikacji sieciowych i stron internetowych.
Barracuda CloudGen Firewall SBarracuda CloudGen Firewall SBarracuda CloudGen Firewall S to rozwiązanie ukierunkowane na dostarczanie prostego, bezpiecznego, skalowalnego zdalnego połączenia do Internetu do zastosowania między innymi w kioskach, bankomatach, mikro-biurach, elektrowniach wiatrowych, urządzeniach przemysłowych. Barracuda CloudGen Firewall XBarracuda CloudGen Firewall XBarracuda CloudGen Firewall X to rozwiązanie typu UTM dla klientów, którzy potrzebują skutecznego, a zaraz bardzo prostego w konfiguracji rozwiązania do ochrony styku sieci. Zarządzanie odbywa się przez przeglądarkę internetową a dużą korzyścią jest możliwość przeniesienia skanowania antywirusowe a także filtrowania URL do chmury producenta co bardzo korzystnie wpływa na wydajność.
Barracuda Load Balancer ADCBarracuda Load Balancer ADCBarracuda Load Balancer to zaawansowane rozwiązanie do równoważenia połączeń do serwerów w bardzo atrakcyjnej cenie. Barracuda Link BalancerBarracuda Link BalancerBarracuda Link Balancer optymalizuje jednoczesne wykorzystanie wielu łącz internetowych takich, jak T1, T3, DSL i połączeń kablowych w celu zapewnienia ciągłego dostępu do Internetu, dzięki scalaniu łącz od jednego lub wielu dostawców usług internetowych.
Barracuda ArchiveOneArchiveOne bezpiecznie zarządza e-mailami i plikami, dzięki czemu niezwykle łatwo jest zarządzać pojemnością, zachowywać zgodność z przepisami dotyczącymi przechowywania danych i wyszukiwać istotne informacje, niezależnie od tego, gdzie się fizycznie znajdują. Barracuda Essentials for Office 365Barracuda Essentials for Office 365Barracuda Essentials dostarcza wielowarstwowej ochrony danych, możliwość archiwizacji i backupu dla Office 365, pozwalając Twojej organizacji na przygotowanie się do migracji i realizację tego procesu, w sposób szybki, bezpieczny i wydajny. Barracuda Essentials daje Ci spokój i pewność którą potrzebujesz, w odniesieniu do bezpieczeństwa maili i danych, a także bezpieczeństwa samej infrastruktury chmurowej.
Barracuda Web Security ServiceBarracuda Web Security ServiceTo oparta o chmurę usługa pozwalające na filtrowanie treści. Umożliwia implementację reguł pozwalających na izolowanie użytkowników od zagrożeń i nieodpowiednich treści oraz oszczędza przepustowość łączy. Barracuda Email Security ServiceBarracuda Email Security ServiceUsługa w chmurze, która zabezpiecza pocztę elektroniczną. Rozwiązanie chroni wiadomości przychodzące i wychodzące przed najnowszymi odsłonami spamu, wirusów, robaków, phishingu i atakami typu DoS.